piatok 14. decembra 2012

Fórum Moderátor

Forex Investment Forum ponúka voľné miesta na pozíciu: moderátor forex fóra. Hľadáme ľudí s plynulou znalosťou jedného z týchto jazykov: nemčina, francúzština, taliančina, polština, španielčina, ruština, maďarčina.

Uchádzač by mal mať taktiež pozitívny vzťah k finančným trhom alebo forexu.

Do budúcna je plán obsadiť aj pozície na ďalšie jazyky.

Toto fórum rastie a preto sa otvárajú sub-fóra pre jednotlivé jazyky. Hlavnou úlohou kandidáta bude moderovať a manažovať jedno sub-fórum. Zo začiatku je táto pozícia vhodná ako vedľajší pracovný pomer, no časom sa môže stať vašim hlavný zdrojom príjmov.

Ako odmenu za svoju prácu bude dostávať všetky provízie z affiliate a partnerských programov, ktoré sú na tomto sub-fóre propagované. Forex je veľmi lukratívny trh a preto aj odmeny sú nadštandartné.

Taktiež môže, po dohode s administrátorom, propagovať svoj biznis alebo program na stránkach tohto sub-fóra. Takto získa bezplatnú reklamu pre svoje podnikanie.

Prípadné zisky sa môžu pohybovať od niekoľkých desiatok eur mesačne až po sumy ako €10,000 mesačne.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prosím zaregistrujte sa do fóra a pošlite súkromnú správu na Admin.

Radšej sa poponáhľajte, pretože počet pozícií je obmedzený. Len jedno miesto pre každý jazyk.

piatok 12. októbra 2012

Otázky a Odpovede + Večný príjem

Na Slovensku bude čoskoro spustený nový portál. Cieľom portálu bude prinášať odpovede na otázky, ktoré budú klásť návštevníci portálu. Otázky môžu byť na akúkoľvek tému. Jednoducho ak Vás niečo zaujíma, položíte otázku a iný ľudia Vám dajú odpoveď.

Unikátnosť tohto portálu je však v tom, že za položenie otázky ako aj za poskytnutie odpovede dostanú užívatelia zaplatené! A čo je na tom ešte lepšie je fakt, že tá provízia bude vyplácaná nielen jednorázovo, ale opakovane každý mesiac aj po dobu niekoľko rokov.

Len si predstavte: Položíte zopár otázok alebo na nejaké odpoviete, za pár dní na to aj zabudnete, ale provízie Vám budú chodiť stále. Tu doslova platí, že za prácu (no, to sa ani prácou nedá nazvať ) vykonanú raz budete dostávať mnohonásobnú odmenu každý mesiac. Super, nie?

No a ako bonus bude partnerský program, kde môžete získať ďalšie provízie za získanie nových užívateľov portálu, podotýkam tiež opakované provízie.

Zaujalo Vás to? Tak sledujte túto Facebook page: PoraďMi , kde nájdete čoskoro podrobnejšie informácie.

štvrtok 4. októbra 2012

Hľadanie ľudí, ktorí chcú zhodnotiť svoje peniaze

Pracujte doma a jednoducho.

Náplň práce:
Zahrajte sa na finančných poradcov. Náplňou tejto práce je sprostredkovanie ľudí ktorí majú záujem dobre a dlhodobo investovať.

Požiadavky:
- chuť pracovať
- znalosti online marketingu výhoda ale nie podmienka

Výhody:
- samostatnosť
- voľný čas
- flexibilnosť
- vysoký príjem

Odmena za prácu
Odmeňovanie za túto prácu je unikátne a lukratívne. Najväčším benefitom je že za svoju raz vykonanú
prácu môžete byť platený aj niekoľko rokov každý mesiac. Váš príjem samozrejme závisí od Vášho
výkonu a môže sa pohybovať v desiatkach, stovkách eur mesačne ale aj vo sférach ako €10,000 mesačne!

V prípade Vášho záujmu si pozrite podrobné informácie.

pondelok 22. novembra 2010

Email virtual assistant

Popis práce:

Hľadáme niekoho kto bz mal na starosti vybavovanie emailov. Taktiež ich bude triediť a buď prepošle technickému oddeleniu alebo ich vybaví sám. Máme viacero emailových účtov a tak potrebujeme niekoho, kto bude schopný aspoň 2x za deň ich kontrolovať.Taktiež uvítame ak kandidát bude schopný vytvoriť pre nás systém na efektívnejšie vybavovanie mailov.

Požiadavky:
Anglický jazyk
Zodpovednosť
Vysokorýchlostný Internet

Viac info

sobota 20. novembra 2010

AutoCAD dizajner

Hľadáme špecialistu na AutoCAD dizajn. Detaily projektu budú dodané po začatí projektu.
Kandidát musí byť orientovaný na detaily.

Zo začiatku sa bude jednať len o jeden samostatný projekt, no v prípade spokojnosti pôjde z našej strany o dlhodobejšiu spoluprácu.

Požiadavky:
3D Rendering, AutoCAD, CAD/CAM, Graphic Design, Mechanical Engineering

Taktiež požadujeme referencie na Vaše predchádzajúce projekty.

Viac info

piatok 19. novembra 2010

Sprostredkovanie predaja

Práca: Sprostredkovanie predaja

Požiadavky:

- Internet
- znalosť anglického jazyka
- znalosť ďalších jazykov vítaná: nemčina, francúzština, španielčina, polština...

- sprostredkovanie predaja
- hľadanie nových klientov
- komunikácia s potenciálnymi klientami

Odmena za prácu:

- Provízia do 25% z obratu.

O firme:

Spoločnosť Lottarewards existuje na trhu už viac ako 10 rokov. Prevádzkuje online agentúru na predaj tiketov do lotérií : talianske SuperEna lotto, európske EuroMillions, anglickú UK National Lottery americký Powerball a MegaMillions a 2 austrálske lotérie.
Tieto lotérie pravidelne produkujú stámiliónové jackpoty a preto je sprostredkovanie nových klientov (hráčov) jednoduché.

Provízie za svojich klientov dostávate opakovane! To znamená, že ak si Vami sprostredkovaný klient bude kupovať tikety 10 rokov tak celých 10 rokov budete dostávať provízie!!

Vybudujte si pravidelný pasívny mesačný príjem, ktorý Vám umožní menej pracovať a viac si užívať život.

V prípade ak pre firmu získate ďalších sprostredkovateľov, budete dostávať 10% z obratu vytvoreného ich klientelou.

Prípadné otázky adresujte: info(zavináč)paid2lotto.com

Join LottaRewards and earn online!

Písanie článkov

Práca: Písanie článkov pre webovú stránku

Písanie textov a článkov o fitness pre webovú stránku.Texty musia byť originálne, káždý musí mať min. 400 slov. Texty treba optimalizovať podľa dodaného zoznamu kľúčových slov a fráz.

Platba: za každý článok

Požiadavky: dobrá angličtina

Viac info